fbpx

Minimalne wymagania techniczne

W celu prawidłowego funkcjonowania Platformy, aplikacja inTradus Replicator musi być:

Microsoft Windows

Zainstalowana na urządzeniu, które ma aktualne wsparcie systemu operacyjnego Microsoft Windows. Data wsparcia systemu jest określana wg informacji o cyklu życia produktu Microsoft Windows uzyskanych za pośrednictwem witryny microsoft.com. Urządzenie musi mieć zainstalowaną wersją .NET Framework 3.5 (zawiera wersje .NET 2.0 i 3.0) oraz 4.8 Advanced Services.

Baza danych Microsoft SQL Server

Uruchomiona jako usługa w trybie ciągłym w środowisku serwerowym, na którym zainstalowana jest baza systemu ERP, z konieczności zapewnienia stałej i nieprzerwanej synchronizacji stanów magazynowych, cen itd. oraz z przyczyn bezpieczeństwa.

Zainstalowana na urządzaniu z aktualną wersją systemu ERP. Za każdym razem, kiedy pojawiają się aktualizacje dla systemu ERP należy mieć na uwadze, że system inTradus będzie do nich dostosowywany i aktualizowany. Oznacza to, że posiadanie starszych wersji systemu ERP nie gwarantuje prawidłowego działania systemu inTradus.

Łącze internetowe

Zainstalowana na urządzeniu, które posiada działające połączenie internetowe, o parametrach nie mniejszych niż 100 Mb/s przesyłu (upload) i 50 Mb/s odbioru (download). W przypadku połączeń radiowych możliwe jest wystąpienie nieprawidłowości w synchronizacji, jej niestabilność, częste opóźnienia etc.

Umów się na darmową prezentację online