fbpx

Dostęp do Demo

Sprawdź możliwość platformy B2B​

Wypełnij formularz i uzyskaj natychmiastowy dostęp do wersji demo platformy inTradus Start B2B z pełnym zakresem funkcjonalnym.

Demo platformy B2B

Wypełnij formularz i uzyskaj natychmiastowy dostęp.

W razie pytań odnośnie logowań lub działania platformy skontaktuj się z nami.

Często zadawane pytania:

Od momentu podpisania umowy w ciągu kilku dni uruchomimy platformę B2B na domenie technicznej. Następnie dane o produktach, cenach, stanach magazynowych, dokumentach i kontrahentach zostaną przesłane z sytemu ERP do platformy B2B. Wystarczy uzupełnić treść stron informacyjnych, ustawić sposoby dostaw i płatności. Kiedy dasz nam znać, że wszystko jest gotowe, opublikujemy platformę na docelowej domenie.

Najpierw wybierasz pakiet funkcjonalny, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojego biznesu. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym temacie – skontaktuj się z nami. 

Przed zakupem warto również umówić się na zdalną prezentację systemu, podczas której zobaczysz jak działa plaforma, na czym polega jej integracja z ERP. Odpowiemy też na Twoje pytania. 

Następnie przygotujemy ofertę i umowę. Po podpisaniu dokumentów umawiamy się na wdrożenie, które odbędzie się do 7 dni od momentu podpisania umowy i opłacenia faktury na pierwszy okres rozliczeniowy. 

Nie musisz. Możemy podpiąć bezpłatny certyfikat SSL (Let’s encrypt) do Twojej platformy. Jeśli posiadasz zakupiony certyfikat SSL – podepniemy go do witryny.

Zmiana pakietu jest możliwa w dowolnym momencie.

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Można skorzystać z dodatkowo płatnych usług wsparcia przy zmianach w stylach .css platformy, które rozliczane są godzinowo, po stawce zgodnej z aktualnym cennikiem.

Sfera do Subiekta GT nie jest wymagana.

Cały czas monitorujemy działanie platformy w ramach usługi cloud services. Jeśli pojawi się problem z przesyłaniem danych między platformą inTradus a systemem Subiekt GT/Navireo – skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia przyczyny problemów i ich wyeliminowania. Wszystko po to, by dane na platformie były zawsze aktualne.

Platforma B2B zostanie przepięta na wskazaną przez Ciebie domenę lub subdomenę.

Tak, oferujemy kontakt z opiekunem w trakcie wdrożenia (4h) oraz udostępnimy wszystkie niezbędne instrukcje, oraz filmy instruktażowe. Przez miesiąc od wdrożenia również możesz kontaktować się z opiekunem, który będzie odpowiadał na Twoje pytania i rozwiewał wątpliwości. 

Aktualna wersja SubiektGT/Navireo, MSSQL z aktualnym wsparciem Microsoft, .NET4.6, aktualnie wspierany Windows na serwerze, stabilne łącze internetowe.